Sluttspill og seriespill, høsten 2009.

Per Karlsrud (t.v) og Erling Omvik er de to eneste som har deltatt samtlige sesonger i St. Croix open.

Sluttspill og seriespill, høsten 2009.

Sluttspill 19.12.2009:

Kvartfinaler:  Erling Omvik-Per Karlsrud              7-3
                      Svein Jonassen-Terje Gabrielsen   7-6 (8-6)
                      Roger Kalsøy-Lars Ruud                7-6 (8-6)                                          serievinner Jørn Lilleborge hadde walkover

Semifinaler:   Erling Omvik-Svein Jonassen         8-4
                      Jørn Lilleborge-Roger Kalsøy        12-3

Finale:           Jørn Lilleborge-Erling Omvik         2-0   (6-0/6-0)



Seriespill, høsten 2009 (september-desember)

Slutt-tabell:

Jørn Lilleborge          13       13-0         134-49            26
Erling Omvik              18        12-6        140-96            24
Lars Ruud                   16       10-6         139-107          20
Roger Kalsøy              19        7-12        125-148          14
Svein Jonassen          23        7-16        124-214          14
Per Karlsrud               16        6-10        108-115          12
Terje Gabrielsen       14         5-9           75-99            10

Samtlige seriekamper:

Terminliste, desember

Onsdag  02.12  kl.20.00  Per-Erling                     7-5

Torsdag  03.12  kl.20.00  Terje-Erling                3-10
Torsdag  03.12  kl.20.00  Roger-Svein                8-10

Lørdag  05.12  kl.15.00  Svein-Terje                   8-5
Lørdag  05.12  kl.15.00  Per-Jørn                        6-8

Onsdag  09.12  kl.20.00  Erling-Roger                 9-5

Torsdag  10.12  kl.20.00  Per-Erling                    5-9
Torsdag  10.12  kl.20.00  Lars-Svein                  14-4

Lørdag  12.12  kl.15.00  Lars-Jørn
Lørdag  12.12  kl.15.00  Svein-Per

Onsdag  16.12  kl.20.00  Jørn-Lars                     8-4

Torsdag  17.12  kl.20.00  Jørn-Per                    11-4
Torsdag  17.12  kl.20.00  Erling-Svein               11-1






Terminliste, november

Onsdag  4.11 kl.20.00   Roger-Erling                    7-8

Torsdag 5.11 kl.20.00   Svein-Roger                    8-7
Torsdag 5.11 kl.20.00   Lars-Jørn

Lørdag 7.11 kl.15.00    Terje-Jørn                      2-11
Lørdag 7.11 kl.15.00    Lars-Svein                       10-5

Onsdag 11.11 kl.20.00  Per-Roger

Torsdag 12.11 kl.20.00  Terje-Per                       4-9
Torsdag 12.11 kl.20.00  Svein-Lars                      2-14

Lørdag 14.11 kl.15.00  Jørn-Svein                       9-4
Lørdag 14.11 kl.15.00  Lars-Roger                       2-15

Onsdag 18.11 kl.20.00  Terje-Roger                    5-7

Torsdag 19.11 kl.20.00  Erling-Terje                   9-2
Torsdag 19.11 kl.20.00  Lars-Per

Lørdag  21.11 kl.15.00  Roger-Svein                   9-5
Lørdag  21.11 kl.15.00 Jørn-Erling                    11-4

Onsdag 25.11 kl.20.00  Svein-Lars                     10-5

Torsdag 26.11 kl.20.00  Terje-Svein                  6-7 (tie-brak)
Torsdag 26.11 kl.20.00  Erling-Lars                    6-7 (tie-break)

Lørdag 28.11 kl.15.00  Terje-Per                      11-5
Lørdag 28.11 kl.15.00  Svein-Erling
                       5-14

Terminliste, oktober


Torsdag  1.10   kl.20.00    Roger-Terje          6-7
Torsdag  1.10   kl.20.00    Per-Lars                7-9

Lørdag  3.10    kl.15.00    Svein-Roger          5-10
Lørdag  3.10    kl.15.00    Erling-Per              8-6

Onsdag  7.10   kl.20.00    Svein-Roger           7-6 (tie-break)

Torsdag 8.10   kl.20.00    Terje-Svein           9-4
Torsdag 8.10   kl.20.00    Erling-Lars

Lørdag 10.10  kl.15.00    Lars-Per                 4-12
Lørdag 10.10  kl.15.00    Erling-Svein           9-5

Onsdag 14.10  kl.20.00   Roger-Per               7-8 (tie-break)

Torsdag 15.10  kl.20.00  Terje-Erling           1-8
Torsdag 15.10  kl.20.00  Svein-Lars

Lørdag  17.10  kl.15.00   Jørn-Lars
Lørdag  17.10  kl.15.00   Terje-Svein            8-6

Onsdag  21.10  kl.20.00  Roger-Erling           6-4

Torsdag  22.10 kl.20.00  Svein-Per
Torsdag  22.10 kl.20.00  Jørn-Roger             15-1

Lørdag  24.10  kl.15.00  Jørn-Svein              10-6
Lørdag  24.10  kl.15.00  Erling-Per                 6-5 (tie-break)

Onsdag  28.10  kl.20.00  Roger-Lars              3-10

Torsdag 29.10  kl.20.00   Erling-Svein           11-2
Torsdag 29.10  kl.20.00   Roger-Per              5-10

Lørdag  31.10  kl.15.00   Per-Jørn                  6-7
Lørdag  31.10  kl.15.00   Lars-Erling

kamper, september 2009



Lørdag 5.9 kl.15.00       Svein-Roger
Lørdag 5.9 kl.15.00       Terje-Lars         4-5

Onsdag 9.9 kl.20.00       Lars-Roger        9-6

Torsdag 10.9 kl.20.00    Per-Svein         7-8 (tie-break)
Torsdag 10.9 kl.20.00    Terje-Lars        7-6

Lørdag 12.9 kl.15.00     Jørn-Per          10-2
Lørdag 12.9 kl.15.00     Svein-Erling

Onsdag 16.9 kl.20.00     Roger-Terje      7-5

Torsdag 17.9 kl.20.00     Per-Svein          9-3
Torsdag 17.9 kl.20.00     Lars-Erling       10-4

Lørdag 19.9 kl.15.00      Svein-Terje
Lørdag 19.9 kl.15.00      Roger-Jørn       1-13

Onsdag 23.9 kl.20.00     Roger-Lars         9-8 (tie-break)

Torsdag 24.9 kl.20.00     Lars-Svein        10-5
Torsdag 24.9 kl.20.00     Per-Erling

Lørdag 26.9 kl.15.00      Per-Jørn
Lørdag 26.9 kl.15.00      Jørn-Erling        8-5

Onsdag 30.9 kl.20.00     Svein-Jørn        4-13