Sluttspill og seriespill, våren 2010.

Cato Saxegaard ga Jørn Lilleborge tøff kamp i sluttspillet, våren 2010.

Slik gikk det våren 2010.

Sluttspill, våren 2010:

Kvartfinaler:

Jørn Lilleborge-Cato Saxegaard           6-5
Roger Kalsøy-Svein Jonassen               9-4
Walkover: Erling Omvik og Terje Gabrielsen

Semifinaler:

Jørn Lilleborge-Roger Kalsøy             11-3
Erling Omvik-Terje-Gabrielsen            7-5

Finale:

Jørn Lilleborge-Erling Omvik              2-0 (6-1/6-1)

Referat fra sluttspillet:

Sluttspill, 2. mai: Vi gratulerer Jørn Lilleborge med hans tredje strake sluttspillseier. Han hadde full kontroll i finalen mot Erling. Det hadde han også i semifinalen mot meg som han vant 11-3. Det var likevel moro å lede 2-0🙂 Størst problemer hadde Jørn i kvartfinalen, der det ble 6-5 over Cato. Saxegaard servet for seieren, men Jørn brøt serven da det gjaldt som mest.

Kvartfinaler: Jørn-Cato  6-5. Roger-Svein 9-4. Erling hadde som serievinner walkover. Terje fikk også walkover siden Per måtte melde skadeavbud.

Semifinaler: Jørn-Roger 11-3. Erling-Terje 7-5. Her ledet Terje 5-4.

Finale: Jørn-Erling 2-0 (6-1/6-1)

Slutt-tabell etter seriespillet:

Erling Omvik            25      17-8         175-126         34
Jørn Lilleborge        15      15-0         131-67           30
Per Karlsrud             24      15-9         162-148         30
Roger Kalsøy            14       9-5           104-86          18
Terje Gabrielsen      24      8-16         141-166         16
Cato Saxegaard        14      4-10            68-99           8
Svein Jonassen         28      4-24         163-256          8



Samtlige seriekamper:

Torsdag  1.4             Roger-Svein                  9-8
Torsdag  1.4

Lørdag  3.4               Cato-Terje                   7-5
Lørdag  3.4

Onsdag  7.4  kl. 20  Jørn-Terje                     8-4

Torsdag  8.4  kl. 20  Svein-Erling                 3-10
Torsdag  8.4  kl. 20  Roger-Per                     6-7 (4-7)

Lørdag  10.4  kl. 15  Per-Terje                     6-9
Lørdag  10.4  kl. 15  Erling-Cato                   8-3

Onsdag  14.4  kl. 20  Svein-Jørn                   7-9

Torsdag  15.4  kl. 20  Svein-Erling                6-9
Torsdag  15.4  kl. 20  Erling-Terje

Lørdag  17.4  kl. 15  Erling-Per                     6-4
Lørdag  17.4  kl. 15  Roger-Cato

Onsdag  21.4  kl. 20  Jørn-Erling                  6-4

Torsdag  22.4  kl. 20  Erling-Cato                7-5
Torsdag  22.4  kl. 20  Per-Terje                   7-5

Lørdag  24.4  kl. 15  Terje-Roger                5-7
Lørdag  24.4  kl. 15  Per-Cato

Onsdag  28.4  kl. 20  Roger-Erling               4-6

Torsdag  29.4  kl. 20  Svein-Per
Torsdag  29.4  kl. 20  Terje-Cato
                   9-4

Terminliste, mars 2010

Onsdag  3.3  kl.20   Erling-Jørn

Torsdag  4.3  kl.20  Roger-Svein                       7-6
Torsdag  4.3  kl.20  Per-Cato                            8-4

Lørdag   6.3  kl.15   Terje-Cato                        5-7
Lørdag   6.3  kl.15   Per-Svein

Onsdag  10.3  kl.20  Terje-Jørn                       5-6 (tie-break)

Torsdag  11.3 kl.20  Terje-Cato                        5-6
Torsdag  11.3  kl.20  Erling-Per                       10-3

Lørdag  13.3  kl.15  Jørn-Per                           10-4
Lørdag  13.3  kl.15  Svein-Erling                       7-5

Onsdag  17.3  kl.20  Jørn-Cato                         6-4

Torsdag  18.3  kl.20  Terje-Svein                     8-5
Torsdag  18.3  kl.20  Erling-Per                        2-8

Lørdag  20.3  kl.15  Svein-Jørn                        5-12
Lørdag  20.3  kl.15  Terje-Roger                      5-6 (7-9)

Onsdag  24.3  kl.20  Jørn-Terje                       7-3

Torsdag  25.3  kl.20  Cato-Erling                      4-7
Torsdag  25.3  kl.20  Per-Svein                        10-8

Lørdag  27.3  kl.15  Roger-Erling
Lørdag  27.3  kl.15  Svein-Terje                      6-8

Onsdag  31.3  kl.20  Roger-Svein

Terminliste, februar 2010

Onsdag  03.02  kl. 20.00  Jørn-Svein                  9-6

Torsdag  04.02  kl. 20.00  Cato-Per                   6-10
Torsdag  04.02  kl. 20.00  Erling-Svein

Lørdag  06.02  kl. 15.00  Erling-Roger                8-3
Lørdag  06.02  kl. 15.00  Svein-Per                    3-12

Onsdag  10.02  kl. 20.00  Erling-Terje                9-4

Torsdag  11.02  kl. 20.00  Erling-Per                  5-7
Torsdag  11.02  kl. 20.00  Terje-Svein               10-5

Lørdag  13.02  kl. 15.00  Jørn-Per                     10-4
Lørdag  13.02  kl. 15.00  Cato-Svein                   7-4

Onsdag  17.02  kl. 20.00  Terje-Per                    5-6

Torsdag  18.02  kl. 20.00  Svein-Roger               8-9
Torsdag  18.02  kl. 20.00  Cato-Jørn

Lørdag  20.02  kl. 15.00  Roger-Terje
Lørdag  20.02  kl. 15.00  Per-Svein

Onsdag  24.02  kl. 20.00  Erling-Cato

Torsdag  25.02  kl. 20.00  Per-Erling                 4-9
Torsdag  25.02  kl. 20.00  Svein-Terje             11-6

Lørdag  27.02  kl. 15.00   Per-Terje                 5-10
Lørdag  27.02  kl. 15.00  Svein-Roger
                  2-13

Terminliste, januar 2010

Lørdag   2.1   kl. 15.00          Erling-Roger               3-9
Lørdag   2.1   kl. 15.00          Svein-Per                   5-11

Onsdag  6.1  kl. 20.00           Roger-Cato
                     9-3

Torsdag  7.1  kl. 20.00         Per-Svein                    7-3
Torsdag  7.1  kl. 20.00         Per-Erling                   7-3
Torsdag  7.1                         Erling-Svein                9-7

Lørdag  9.1  kl. 15.00           Jørn-Svein                 14-3
Lørdag  9.1  kl. 15.00           Terje-Per                    3-9

Onsdag  13.1  kl. 20.00         Roger-Jørn                 5-8
Onsdag  13.1                         Terje-Svein                7-6

Torsdag  14.1  kl. 20.00        Cato-Erling                 4-5 (3-7)
Torsdag  14.1  kl. 20.00        Svein-Roger              10-9 (7-2)

Lørdag  16.1  kl. 15.00         Svein-Erling                 1-15
Lørdag  16.1  kl. 15.00         Per-Jørn                      4-7

Onsdag  20.1  kl. 20.00        Erling-Terje                 8-7 (tie-break)    

Torsdag  21.1  kl. 20.00       Cato-Svein                  4-11
Torsdag  21.1  kl. 20.00       Erling-Per                    3-7

Lørdag  23.1  kl. 15.00         Jørn-Erling                  7-5
Lørdag  23.1  kl. 15.00         Svein-Terje                 6-8

Torsdag  28.1  kl. 20.00       Svein-Roger                 7-8           
Torsdag  28.1  kl. 20.00       Terje-Erling                3-7
Torsdag  28.1  kl. 20.00       Per-Svein                   11-4

Lørdag  30.1  kl. 15.00         Jørn-Per                    12-1
Lørdag  30.1  kl. 15.00         Erling-Terje               12-2