Resultater - seriespill våren 2022

TERMINLISTE St.Croix-turneringen første halvår 2022

 

Uke 2

Mandag 10.01 kl 20:   Per E-Erling 8-6

Torsdag 13.01 kl 20:   Geir H-Geir L 

Lørdag 15.01 kl 11:     Roger-Geir L 5-3

Lørdag 15.01 kl 12:     Ulf-Terje 4-11

Lørdag 15.01 kl 12:     Jørn-Svein 14-1

Søndag  16.01 kl 13:    Terje - Erling 9-3

 GEIR L fikk en skade 15/1 og melder han håper å være tilbake i uke 6

Uke 3

Mandag 17.01 kl 20:   Roger-Erling 6-8

Torsdag 20.01 kl 20:   Erling-Geir L  (Pål går inn som reserve)  13-4

Torsdag 20.01 kl 20:   Ulf-Svein 9-11

Lørdag 22.01 kl 11:     Jørn-Per K 13-0

Lørdag 22.01 kl 12:     Per E-Terje 5-8 (spilt 16.1)

Lørdag 22.01 kl 12:     Geir H-Roger 8-2

 

Uke 4

Mandag 24.01 kl 20:   Jørn-Erling 6-1

Torsdag 27.01 kl 20:   Ulf-Erling 4-16

Lørdag 29.01 kl 11:     Jørn-Pål (Pål reserve for Geir L) 5-8

Lørdag 29.01 kl 12:     Geir H-Terje 4-5

Lørdag 29.01 kl 12:     Per E-Svein 10-3

 

Uke 5:

Mandag 31.01 kl 20:   Roger-Svein 10-5

Torsdag 03.02 kl 20:   Geir H-Svein   14-2

Torsdag 03.02 kl 20:   Ulf-Geir L (Pål går inn som reserve) 6-13

Lørdag 05.02 kl 11:     Per E-Per K 10-5

Lørdag 05.02 kl 12:     Roger-Erling 6-9

 

Geir L melder at han kan være tilbake i uke 6. 

Uke 6

Mandag 07.02 kl 20:   Roger-Jørn 4-4 (spilt 14.02)

Torsdag 10.02 kl 20:   Per E- Ulf 10-9

Lørdag 12.02 kl 20:   Geir H-Terje 4-8

Lørdag 12.02 kl 11:     Pål ( reserve for Geir L)  -Per E 8-8

Lørdag 12.02 kl 12:     Roger-Svein J 9-4 (spilt 14/3)

Lørdag 12.02 kl 12:     Erling-Geir H

 

Uke 7

Mandag 14.02 kl 20:   Svein-Terje 4-9

Torsdag 17.02 kl 20:   Roger-Geir H 5-6 (spilt 5/3)

Torsdag 17.02 kl 20:   Terje-Erling 4-7

Lørdag 19.02 kl 11:     Jørn-Ulf 10-6

Lørdag 19.02 kl 12:     Per K-Terje 2-10

Lørdag 19.02 kl 12:     Jørn-Per E

 Lørdag 19.02 kl 13:     Terje-Erling 6-5 (flyttet fra 26/2)

Søndag 20.02 kl 12:     Jørn-Terje 9-2

Uke 8

Mandag 21.02 kl 20:   Roger-Per E

Torsdag 24.02 kl 20:   Svein-Erling 1-11

Torsdag 24.02 kl 20    Terje-Geir L 7-5

Lørdag 26.02 kl 11:     Roger-Jørn (Ulf syk) 4-8

Lørdag 26.02 kl 12:     Jørn-Geir H 11-2

 

 

Uke 9

Mandag 28.02 kl 20:   Per E-Erling 8-3

Torsdag 03.03 kl 20:   Svein-Geir L 10-8

Torsdag 03.03 kl 20:   Ulf-Terje 3-12

Lørdag 05.03 kl 11:     Per K-Geir L 4-12 (spilt 26.02)

Lørdag 05.03 kl 12:     Ulf-Per E 8-9

Lørdag 05.03 kl 12:     Geir H-Geir L 6-4

 

 

Uke 10

Mandag 07.03 kl 20:   Frode (Roger) -Erling 10-2

Torsdag 10.03 kl 20:   Frode (Roger) -Geir L 7-7

Torsdag 10.03 kl 20:   Ulf-Svein 8-9 (4-10 i super tie-break)

Lørdag 12.03 kl 12:     Per E-Svein 9-8

Lørdag 12.03 kl 12:     Geir H-Erling 5-4

 

Uke 11

Mandag 14.03 kl 20:   Per E-Svein 12-5

Torsdag 17.03 kl 20:   Geir H-Terje   Utsatt

Torsdag 17.03 kl 20:   Ulf-Geir L 6-8

Lørdag 19.03 kl 11:     Jørn-Geir L 11-2

Lørdag 19.03 kl 12:     Ulf-Per K 9-8

Lørdag 19.03 kl 12:     Geir H-Terje (Utsatt)

 

 

 

Uke 12

Mandag 21.03 kl 20:   Per E-Terje (utsatt) 7-3

Torsdag 24.03 kl 20:   Roger-Terje 5-9 (spilt 16.04)

Torsdag 24.03 kl 20:   Ulf-Svein 9-8

Lørdag 26.03 kl 11:     Jørn-Erling 7-2

Lørdag 26.03 kl 12:     Jørn-Geir H 10-2

Lørdag 26.03 kl 12:     Roger-Geir L 10-8

 

Uke 13

Mandag 28.03 kl 20:   Jørn-Erling 5-3

Torsdag 31.03 kl 20:   Ulf-Terje 6-9

Torsdag31.03 kl 20:    Roger-Geir L 10-6 (spilt 21/3)

Lørdag 02.04 kl 11:     Geir H-Terje 3-7

Lørdag 02.04 kl 12:     Jørn-Geir L 11-1

Lørdag 02.04 kl 12:     Per E-Svein

 

Uke 14

Mandag 04.04 kl 20:   Roger-Svein 12-3

Torsdag 07.04 kl 20:   Geir H-Svein 12-2

Torsdag 07.04 kl 20:   Ulf-Geir L 10-10

Lørdag 09.04 kl 11:     Per E-Roger 5-7

Lørdag 09.04 kl 12:     Ulf-Erling 5-12

Lørdag 09.04 kl 12      Jørn-Terje 8-2 (spilt 2/4)

 

Uke 15

Mandag 11.04 kl 20:   Erling - Roger 8-6

Torsdag 14.04 kl 20:   Ulf-Terje 3-14 (spilt 17/4)

Torsdag 14.04 kl 20:   Geir H-Erling 3-3 (spilt ute 23.04)

Lørdag 16.04 kl 11:     Geir L-Per E

Lørdag 16.04 kl 12:     Per K-Terje

Lørdag 16.04 kl 12:     Per E-Geir H 12-4 (6-1, 6-3)

 

Uke 16

Mandag 18.04 kl 20:   Svein-Terje

Torsdag 21.04 kl 20:   Roger-Geir H 5-7

Torsdag 21.04 kl 20:   Terje-Erling 5-6

Lørdag 23.04 kl 11:     Jørn-Ulf

Lørdag 23.04 kl 12:     Per K-Svein 8-15

Lørdag 23.04 kl 12      Jørn-Per E

 

Uke 17

Mandag 25.04 kl 20:   Frode-Per E

Torsdag 28.04 kl 20:   Svein-Erling 4-5

Torsdag 28.04 kl 20:   Terje-Geir L

 

 

Sluttspill lørdag 30. april fra 10.00 til 18.00